О журналеСотрудничествоИнформерыАрхивОнлайн журналКонтактыФорум
На главную
Главная Контакты Карта сайта
Сегодня: пятница, 22 марта 2019
 

№ 3 (170)


 


РУБРИКИ
Пазлы бизнеса
Местное время
Релакс
Правовой аспект
Текущий момент
Деньги
Детектор
Налоговый караул
Практикум
Самоанализ
От рядового - до генерала
Прогноз 2016
Закон и право
Имидж-всё
Автострасти
Самопознание
Лента новостей
Обратите внимание
Милосердие
Пресс - релизы

Обратная связь
№02, февраль 2017 Совместная акция Банка “ГЛОБУС” и корпорации "УКРБУД"
№01, январь 2015 АХА Страхование стала лидером страховщиков

От рядового - до генерала

апрель 2012

«Золотая Фортуна» -це шлях до визнання

В Національній Академії Наук України відбувся черговий всеукраїнський захід Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна» (Київ). Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та організацій в багатьох країнах світу. Обранці Рейтингу – це люди, які заслуговують найвищої шани та відзнак за свої досягнення у найрізноманітніших сферах діяльності: науці, промисловості, культурі, освіті тощо. МАРТІС «Золота Фортуна» постійно проводить урочисті акції, метою яких є відзначення тих людей, котрі творчою працею, завзяттям, наполегливістю зробили вагомий внесок у зміцнення Української держави та здобули суспільне визнання.
Сьогодні окрему інформаційну увагу ми приділяємо нашим співвітчизникам, які в березні цього року отримали титули переможців та лауреатів Рейтингу, що має світове ім’я.
Орденом «За трудові досягнення» в номінації «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм» був нагороджений Ігор Шинчуковський, кандидат медичних наук, доцент кафедри ортопедичної стоматології НМУ ім. О.О. Богомольця, директор та головний лікар стоматологічного центру «Трішіро».
Вже 15 років клініка працює без вихідних та надає увесь спектр стоматологічних послуг – від дитячої стоматології до імплантації. Керівництво клініки намагається відповідати основному принципам, закладеному ще при відкритті – «висока якість при лояльністі цін». Відсутність вихідних дозволяє вчасно надавати необхідну допомогу пацієнтам. Завдячуючи постійному розвитку та вдосконаленню, стоматологічний центр «Трішіро» займає впевнену позицію поряд з кращими клініками Києва.
Орденом «Святий Князь Володимир» нагороджено ректора Приазовського державного технічного університету В’ячеслава Волошина. В’ячеслав Степанович – відомий в Україні та за її межами вчений, спеціаліст в галузі екології урбосистем, екологічної та експлуатаційної безпеки. За останні два роки ним підготовлено до друку унікальну монографію з питань природи та механізмів відходоутворення як явища. Наразі винаходи та наукові роботи автора використовуються на 12 металургійних підприємствах України, Росії, Казахстану, Латвії з загальним підтвердженим економічним ефектом у більш 8 млн. доларів. В. С. Волошин є координатором регіональних програм енергоресурсозбереження, виконує обов’язки експерта ЮНЕСКО щодо контролю за забрудненням Азовського моря, за його участю створюється українсько-єгипетський технічний університет та виконується українсько-італійський проект «Інтерпорт «Маріуполь».
Павла Солошенка, директора Інституту підвищення кваліфікації, нагороджено орденом «Святий Князь Володимир». Павло Васильович зробив вагомий внесок у підготовку молодих фахівців для народного господарства України, багато уваги приділяє перспективам розвитку освіти та модернізуванню освітньої діяльності Приазовського державного технічного університету з метою поліпшення якості освіти, бере участь в розробці пропозицій та відкритті нових спеціальностей та спеціалізацій. П.В. Солошенко є постійним учасником щорічної міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми охорони інтелектуальної власності». За високі досягнення у науково-педагогічній праці він неодноразово нагороджувався державними та громадськими нагородами.
Маргарита Климович, директор Бериславського педагогічного коледжу отримала медаль «Трудова слава» в номінації «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм в галузі освіти», а коледж, який очолює Маргарита Володимирівна, відзначено Дипломом якості за якість послуг та забезпечення високого рівня навчального процесу. Серед пріоритетних завдань розвитку коледжу – забезпечення відповідності рівня якості професійної освіти європейським вимогам та світовим стандартам, оптимальне задоволення потреб регіону у вчителях початкової ланки, вихователях. При цьому велика увага надається забезпеченню професійними кадрами шкіл та освітніх закладів у сільській місцевості. Професійну підготовку майбутніх спеціалістів здійснює 51 викладач, значна частина яких нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки України, обласного управління освіти.
Орденом «Святий Князь Володимир» нагороджено віце-президента фонду «Милосердя» Валентину Шембель. Вже 17 років Валентина Павлівна керує цим фондом. Тут створена численна база даних людей, які перебувають під його опікунством: учасники Великої Вітчизняної війни, інваліди, одинокі люди похилого віку, малозабезпечені, багатодітні сім’ї, сім’і, що мають дітей-інвалідів. Щорічно по декілька разів на рік їм надається допомога продуктами, одягом, ліками. На всі свята фонд організовує акції, концерти та благодійні вечори з врученням подарунків.
Почесною відзнакою «Трудова слава» за «За високий професіоналізм і вагомий внесок у сферу розробки технологій  і виготовлення редукторів багатопарного зачеплення та силових гіроскопічних систем» нагороджено Юрія Лиховида – відомого інженера-винахідника, автора книги «Начала гіродинаміки». Юрій Макарович є автором винаходів, які впроваджені в виробництво з 1976 по 1985 рр. на підприємстві ПО «Електромаш»( Київ). За період з 1996 по 2011 рр. отримав понад 20 патентів України на винаходи в галузі редукторобудування та силових гіроскопічних систем. Є автором «багатопарного зачеплення Лиховида» та силової гіроскопічної системи. Своїм багаторічним досвідом інженера-винахідника Юрій Макарович поділився з читачами в своїй книзі. В ній висвітлені явища та ефекти, які виникають в побуті, техніці та навколишньому світі при швидкому обертанні різноманітних об’єктів.
Генеральний директор ВАТ «Алєф – Віналь – Крим» Олег Логвінов нагороджений медаллю «Трудова слава» в номінації «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм». Компанія «Алєф-Віналь», пройшовши шлях від імпортера до виробника повного циклу, стала справжнім експертом з виробництва та просування алкогольних напоїв в Україні, провідним вітчизняним виробником високоякісної алкогольної продукції. Наразі підрозділами компанії «Алєф-Віналь» є Багєровський завод марочних коньяків, завод ВАТ «Атлантіс», ЗАТ «Бурлюк», ЗАТ «Старокримський». Продукція компанії «Алєв-Віналь» – це високоякісні вина та коньяки торгівельних марок «Золота Амфора», «Клінков», «Жан-Жак».
Лауреатським Дипломом в номінації «За високу якість та ексклюзивність продукції» було нагороджено Олену Поскребушеву. Виготовлення натурального мила ручної роботи та багато інших засобів гігієни було спочатку для Олени Костянтинівни звичайним захопленням, яке переросло в улюблену справу. На сьогодня, використовуючи перевірену часом технологію, виготовляються ексклюзивні засоби найвищої якості під ТМ «Милко від Умки», яку заснувала Олена Костянтинівна.
Орденом «Святий Князь Володимир» в номінації «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм» нагороджено Валерія Рябінкіна, генерального директора приватного підприємства «Автошкола «КАРАТ», яка вже друге десятиліття демонструє високу якість викладання ПДР та ОБЖ, майстерністю спеціально підібраного викладацького складу та ліцензованих інструкторів. Представники автошколи є переможцями національних та міжнародних конкурсів і змагань. Завдяки Валерію В’ячеславовичу підготовча та навчально-методична база «Карата» є передовою в країні, багатий досвід школи з успіхом розповсюджується країнами СНД. Прогресивні інновації школи під керівництвом В. В. Рябінкіна беруться за основу під час складання навчальних програм підготовки водіїв, посібників, тематичної літератури, а також пропозицій з коригування національних Правил ДР і ОБЖ, згідно з Європейською Конвенцією дорожнього руху.
Медаллю «20 років Незалежності України» в номінації «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм» відзначена Стахановська виробнича дільниця Фірми «Екологічна ініціатива» («Екіна») (директор Сергій Борисенко). Це підприємство протягом двох десятиріч займається повною переробкою відвалів накопичених відходів феросплавного виробництва ПАТ «Стахановський завод феросплавів», в результаті чого виплавляється високоякісний феросиліцій, який застосовується в металургійній промисловості для розкислення та легування сталі, сплавів, модифікованого чавуну. Продукція підприємства користується великим попитом серед металургійних комплексів України та інших країн.

Количество просмотров: 2146


Новости по теме

05.01.2019 : В США разрабатывают солнечные батареи нового типа

24.12.2018 : Искусственная голова обманула сканер лица смартфонов

15.11.2018 : Huawei выпустит смартфон с 10-кратным оптическим зумом

20.10.2018 : Tesla презентовала бюджетную версию Model 3

04.09.2018 : BMW выплатит €10 млн штрафа

30.07.2018 : Tesla может выйти на украинский рынок

23.07.2018 : Антонов заключил контракт с Boeing

10.07.2018 : H&M объявил дату открытия первого магазина в Украине

04.06.2018 : Хакеры взломали клиентскую базу Adidas

25.06.2018 : В Украине будут печатать деньги для других стран

04.06.2018 : Украинские дороги признали одними из худших в мире

28.05.2018 : Эксперты определили самую дешевую авиакомпанию

21.05.2018 : Гройсман обещает автоматический рост пенсий в Украине

14.05.2018 : В Хорватии готовятся к переходу на евро

03.05.2018 : В США требуют отменить программу защиты мигрантов


  Нет комментариев. Вы можете быть первым!

Ваше имя *:
E-mail *:
Ваше сообщение *:
Очень весело! Весело Жаль Я удивлён Я в шоке! Странно Клёво! Хватит гнать! С ума сойти! На тебе
Смущаюсь Ой как жалко Злой Очень злой! Интересненько Клёво Внимание Что? Идея! Вон туда
Защитный код:
Защитный код    

Реклама на сайте

Опрос
В каком виде Вы храните свои сбережения:
в долларах
в гривне
в банке
в банке под кроватью
какие сбережения могут быть с нашими зарплатами


Создание книг

 

 

СМИ о нас
Погода
Погода в Донецке

влажность:

давление:

ветер:


О журналеСотрудничествоИнформерыАрхивОнлайн журналКонтактыФорум
Любое использование материалов сайта журнала "Ваш Компаньон" разрешается при условии активной ссылки на companion.net.ua и указания названия сайта.
© 2010-2013 © Ваш Компаньон, RSS   Создание сайтов - LookMy.info на базе CMS MYSITE