О журналеСотрудничествоИнформерыАрхивОнлайн журналКонтактыФорум
На главную
Главная Контакты Карта сайта
Сегодня: вторник, 19 марта 2019
 

№ 3 (170)


 


РУБРИКИ
Пазлы бизнеса
Местное время
Релакс
Правовой аспект
Текущий момент
Деньги
Детектор
Налоговый караул
Практикум
Самоанализ
От рядового - до генерала
Прогноз 2016
Закон и право
Имидж-всё
Автострасти
Самопознание
Лента новостей
Обратите внимание
Милосердие
Пресс - релизы

Обратная связь
№02, февраль 2017 Совместная акция Банка “ГЛОБУС” и корпорации "УКРБУД"
№01, январь 2015 АХА Страхование стала лидером страховщиков

Релакс

ноябрь 2015

Марісса Майер. ОБЛИЧЧЯ УСПІХУ

Марісса Майєр - найуспішніший керівник в історії Yahoo. Акції компанії за три роки її керівництва зросли майже в три рази.
До своїх 39 років Марісса заробила як мінімум $ 500 млн - $ 300 млн за час роботи в Google і $ 200 млн -  в Yahoo.

Марісса Майєр - трудоголік, і завжди ним була. Що б вона не робила, вона намагалася довести почате до ідеалу, -  згадують однокласники та одногрупники нинішнього гендиректора Yahoo.
Після закінчення старшої школи, Майер подала заяви в 10 найбільших університетів, у тому числі Йєль і Гарвард. У всі 10 її прийняли, але вона обрала Стенфорд.

Після закінчення університету Майер отримала як мінімум 14 запрошень на роботу від різних компаній. Вона вибрала Google - тоді ще невеликий і нікому не відомий проект. Марісса стала двадцятим співробітником Google і першою жінкою-інженером в компанії. Майєр мало не видалила лист від Google із запрошенням на роботу - назва стартапу здалася їй дивною. Вона довго сумнівалася щодо свого рішення, але співбесіда розвіяла її сумніви. Майер вразили неабиякий інтелект всіх співробітників і ризикованість самого стартапу.
Успіхи Майер в Google на позиції програміста виявилися не надто вражаючими. Тоді Марісса зрозуміла, що більше не хоче програмувати - але й іти з Google теж не бажає. Вона стала шукати своє покликання, освоюючи роботу у всіх департаментах проекту. Майер попрацювала у відділі маркетингу, в PR-службі, допомагала налаштовувати сервер, писала промови для керівництва, проводила службові наради.
За її власними словами, вона могла працювати по 100 годин на тиждень, виділяючи на сон лише по чотири години на добу. Одного разу вона почула від Ларрі Пейджа фразу «сайт впав» коли збиралась додому - і залишилася з командою відновлювати працездатність сайту. Цей епізод зблизив її з керівництвом компанії (з Ларрі Пейджем у Майер навіть був нетривалий роман).

Незабаром Майер зайняла позицію віце-президента Google. Вона відповідала за те, як виглядають всі продукти компанії для користувача, останньою затверджувати їх зовнішній вигляд. Вона самостійно протестувала 41 відтінок синього, щоб зрозуміти, який з них буде найкраще виглядати на головній сторінці.

Невдоволення співробітників викликала публічність Майєр. Самі засновники компанії Ларрі Пейдж і Сергій Брін не спілкувалися з пресою - вони вважали, що говорити повинні не вони, а їх продукт. Проте цим охоче займалася Майєр. Глянцеві видання перебільшували роль Майер в компанії, журналісти писали, що Марісса мало не відповідає за всі процеси, які відбуваються в Google - що було далеко від правди.
Ходять чутки, що одного разу кілька співробітників Google поставили керівництву компанії ультиматум: «Або ми, або вона». В кінці 2010 року Майер перевели на іншу позицію - вона стала керувати картографічним проектом Google Maps.
У квітні 2011 року місце генерального директора компанії зайняв Ларрі Пейдж. Він розпустив комітет, членом якого була Майєр, і зібрав інший під назвою «Команда L».  В нову управлінську структуру Майєр, на відміну від її колег, не запросили. Ці перестановки були зроблені не для того, щоб «усунути» Маріссу. Пейдж нарешті зрозумів,  що компанією має керувати одна людина, а не кілька. Однак Майер зачепило це рішення.
У 2012 році Маріссі запропонували посаду генерального директора Yahoo, яка на той момент перебувала у кризі. Було і ще декілька кандидатів. Топ-менеджер Google викликала у ради директорів найбільше сумнівів. Їх бентежила її пристрасть до публічності, недосвідченість у питаннях ведення бюджету. Також «мінусом»  Майер була її робота  в Google, де нікого не турбувало, скільки грошей вона витратила.

Ще однією проблемою для Марісси стало те, що, коли вона отримала пропозицію, то вже була вагітна. Якби про це дізналась рада директорів Yahoo, то їй було б дуже складно переконати, що вона годиться на посаду гендиректора.

Марісса провела блискучу презентацію. Вона представила керівництву компанії продуманий до дрібниць план з виведення Yahoo з кризи. І лише після того, як її офіційно затвердили на посаді, вона відкрила свою таємницю.

Насамперед Марісса Майєр зайнялася перетворенням корпоративної культури компанії. Вона ввела безкоштовне харчування і заборонила співробітникам працювати віддалено. Подарувала кожному співробітнику фітнес-браслети Jawbone Up і видала всім працівникам по смартфону на iOS або Android.
Зайнявши посаду генерального директора Yahoo, Марісса Майєр почала скуповувати стартапи та їхні команди. За два з половиною роки роботи Майер придбала близько сорока молодих компаній. Деякі з них інтегрувалися з командою Yahoo, деякі - залишилися самостійними (наприклад, Tumblr). Сама Майер стверджує, що купує стартапи для того, щоб влити свіжу кров у команду.

За перший рік роботи Майер в компанії вартість акцій Yahoo виросла на 71%. В  червні 2012, за день до призначення Майєр, ціна однієї акції становила $15,36. Станом на вчора, 18 травня, вони коштували $44,28 – це майже втричі більше.

Тож на обов’язково білявка має бути такою недалекою, як це демонструють голлівудські комедії. І Марісса Майер – кращий тому приклад.

Количество просмотров: 637


Новости по теме

05.01.2019 : В США разрабатывают солнечные батареи нового типа

24.12.2018 : Искусственная голова обманула сканер лица смартфонов

15.11.2018 : Huawei выпустит смартфон с 10-кратным оптическим зумом

20.10.2018 : Tesla презентовала бюджетную версию Model 3

04.09.2018 : BMW выплатит €10 млн штрафа

30.07.2018 : Tesla может выйти на украинский рынок

23.07.2018 : Антонов заключил контракт с Boeing

10.07.2018 : H&M объявил дату открытия первого магазина в Украине

04.06.2018 : Хакеры взломали клиентскую базу Adidas

25.06.2018 : В Украине будут печатать деньги для других стран

04.06.2018 : Украинские дороги признали одними из худших в мире

28.05.2018 : Эксперты определили самую дешевую авиакомпанию

21.05.2018 : Гройсман обещает автоматический рост пенсий в Украине

14.05.2018 : В Хорватии готовятся к переходу на евро

03.05.2018 : В США требуют отменить программу защиты мигрантов


  Нет комментариев. Вы можете быть первым!

Ваше имя *:
E-mail *:
Ваше сообщение *:
Очень весело! Весело Жаль Я удивлён Я в шоке! Странно Клёво! Хватит гнать! С ума сойти! На тебе
Смущаюсь Ой как жалко Злой Очень злой! Интересненько Клёво Внимание Что? Идея! Вон туда
Защитный код:
Защитный код    

Реклама на сайте

Опрос
В каком виде Вы храните свои сбережения:
в долларах
в гривне
в банке
в банке под кроватью
какие сбережения могут быть с нашими зарплатами


Создание книг

 

 

СМИ о нас
Погода
Погода в Донецке

влажность:

давление:

ветер:


О журналеСотрудничествоИнформерыАрхивОнлайн журналКонтактыФорум
Любое использование материалов сайта журнала "Ваш Компаньон" разрешается при условии активной ссылки на companion.net.ua и указания названия сайта.
© 2010-2013 © Ваш Компаньон, RSS   Создание сайтов - LookMy.info на базе CMS MYSITE